Junior Biotechnologist

Thermo Fisher

Vilnius, Lithuania

Full time

Jan 18

This job is no longer accepting applications.

Darbo pobūdis

  • Gamina produktus pagal technologinių kortelių, projektinės gamybinės dokumentacijos ir techninių sąlygų reikalavimus.
  • Gamina DNR ragmentus ir atlieka kokybės kontrolę gamybos metu.
  • Atlieka kapiliarinę forezę.
  • Gamina kataloginius matricos ilgio standartus bei sekvenavimo standartus ir atlieka kokybės patikrinimą gamybos metu, prižiūrint vyresniam specialistui.

Reikalavimai

Baziniai reikalavimai pareigybei:

  • Aukštasis universitetinis (chemijos/biochemijos/bioinžinerijos mokslų) išsilavinimas.
  • Anglų k.
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office).

Žinios ir darbo patirtis, įgūdžiai, asmeninės savybės:

  • DNR produktų savybių žinojimas.
  • Geras DNR gamybai naudojamų technologinių procesų ir gaminamų DNR produktų savybių bei pritaikymo galimybių žinojimas.
  • Kapiliarinės elektroforezės žinios.
  • DNR kokybės patikrinimui naudojamų analizės metodų žinojimas.
  • Kokybės vadybos sistemos standartų reikalavimų žinojimas.
  • Įrangos valdymo ir priežiūros principų žinojimas.
  • Dokumentavimo principų išmanymas.

Mes jums siūlome

  • Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką.
  • Karjeros ir tobulėjimo galimybes.

You must be logged in to to apply to this job.

Your application has been successfully submitted.

Please fix the errors below and resubmit.

Something went wrong. Please try again later or contact us.

Personal Information

Profile

View resume

Details