Klientų aptarnavimo specialistas / -ė

DHL

Full time

Vilnius, Lithuania

Jan 18

PRISIJUNKITE PRIE LABIAUSIAI TARPTAUTINĖS KOMPANIJOS PASAULYJE!

Prisijunkite prie kompanijos, kuri tarptautinių skubių siuntų verslą pradėjo 1969 metais, o šiuo metu veiklą vykdo daugiau nei 220 šalių ir teritorijų. Prisijunkite prie kompanijos, kuri jungia žmones visame pasaulyje.

DARBO POBŪDIS

Įeinančių klientų skambučių atsiliepimas

Esamų ir potencialių klientų informavimas apie kompanijos teikiamas paslaugas ir produktus.

Užsakymų telefonu priėmimas, atsakymas į įvairias klientų užkausas (kaina, tranzito laikas, siuntos buvimo vieta ir pan.).

REIKALAVIMAI

Darbo patirtis klientų aptarnavimo srityje būtų privalumas

Orientacija į tikslą, atsakomybė už rezultatus, kruopštumas, nuoseklumas

Bendravimo įgūdžiai

Sugebėjimas dirbti komandoje

Stresinių situacijų valdymo įgūdžiai

Puikios lietuvių k., geros anglų bei rusų k. žinios

SIŪLOME

Karjeros galimybės

Mokymai, asmeninis tobulėjimas

Įdomi patirtis tarptautinėje kompanijoje

Draugiškas kolektyvas

Esate pasiruošę priimti šį iššūkį? Laukiame Jūsų!

Your application has been successfully submitted.

Please fix the errors below and resubmit.

Something went wrong. Please try again later or contact us.

Personal Information

Profile

Details