Analyst

VšĮ Go Vilnius

Vilnius, Lithuania

Full time

1.8-2.1k€ (monthly)

May 17

This job is no longer accepting applications.

Darbo pobūdis:

  • Organizuoti miesto verslo ekosistemos ir prioritetinių sektorių statistinių duomenų kaupimą (paiešką, apdorojimą, nuolatinę stebėseną), užtikrinti kaupiamų duomenų patikimumą bei aiškų, patrauklų pateikimą;
  • Vykdyti kokybinių ir kiekybinių rodiklių stebėseną, analizę ir prognozes, kurti ir analizuoti palyginamuosius rodiklius (indeksus) vietos ir tarptautiniu mastu;
  • Analizuoti įgyvendinamų projektų rezultatus ir efektyvumą;
  • Įgyvendinti sociologinius tyrimus (identifikuojant tikslines grupes, parenkant tinkamą tyrimų metodologiją, analizuojant ir pristatant surinktą informaciją);
  • Sekti pasaulinius Vilniaus miestui svarbius reitingus, rengti aplikavimo paraiškas, rinkti ir teikti organizatoriams reikiamą informaciją, duomenis;
  • Rengti ir pristatyti makroekonominių rodiklių, miesto verslo ekosistemos, prioritetinių sektorių, darbo rinkos, Vilniaus miesto pasiekiamumo apžvalgas, papildant jas atitinkamų sričių užsienio šalių duomenimis ir gerosiomis praktikomis;
  • Inicijuoti duomenų (informacijos) kaupimo, stebėsenos, analizės, atvaizdavimo tobulinimus, inovatyvių priemonių taikymą;
  • Savo kompetencijų ribose bendrauti su įvairiomis institucijomis, užsienio ir vietos partneriais, paslaugų teikėjais;
  • Inicijuoti ir vykdyti viešuosius pirkimus.

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina tiksliųjų ar socialinių mokslų srityje);
  • Ne mažesnė nei 2 metų plataus informacinio spektro verslo aplinkos analitikos patirtis;
  • Gebėjimas atlikti ekonomines analizes, statistinės duomenų analizės metodų išmanymas, gebėjimas naudotis viešosios statistikos bei kitais duomenų šaltiniais;
  • Puikios MS Excel valdymo žinios (pažangus vartotojas);
  • Puikios anglų k. žinios (žodžiu ir raštu);
  • Darbo patirtis SPSS, Tableau, MS Power BI ar kitomis interaktyviomis duomenų analizės ir atvaizdavimo priemonės būtų laikoma privalumu;
  • Noras tobulėti ir tobulinti savo darbo įrankius;
  • Kruopštumas, metodinis nuoseklumas, sisteminis mąstymas;
  • Pozityvumas, geri bendravimo įgūdžiai ir bendradarbiavimas, noras dirbti komandoje ir kartu gebėjimas savarankiškai įgyvendinti projektus;

Darbdavys siūlo:

  • Tapti vienos kūrybiškiausių organizacijų komandos dalimi;
  • Dalyvavimą įvairių projektų įgyvendinime, saviraiškos galimybes;
  • Papildomą darbuotojų sveikatos draudimą;
  • Mokymus ir kvalifikacijos kėlimą, asmeninį ir profesinį augimą;
  • Šiuolaikišką darbo aplinką, pandemijos metu ir ne tik – plačias galimybes dirbti namuose, derinti šeimos ir darbo įsipareigojimus;
  • Galimybę džiaugtis Vilniaus sėkme ir žinoti – kad tai tavo prasmingo darbo rezultatas.

Papildoma informacija:

Numatytas darbo užmokestis: 1752 - 2103 Eur (bruto).

You must be logged in to to apply to this job.

Your application has been successfully submitted.

Please fix the errors below and resubmit.

Something went wrong. Please try again later or contact us.

Personal Information

Profile

View resume

Details

Vilnius - amazing wherever you think it is