PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVO ASISTENTAS (-Ė)

SME Finance

Vilnius/Kaunas

Full time

May 21

Apie „SME Finance“ - patyrusių finansų sektoriaus profesionalų komanda, padedanti augti verslui. Per pirmuosius dvejus įmonės veiklos metus mes tapome pirmaujančia kompanija Baltijos šalyse, siūlančia platų paslaugų spektrą ir teikiančia finansavimą iki 5 mln. EUR. Mes nuolat kuriame novatoriškas finansavimo priemones verslui, turime ambicingų idėjų ir siekiame tapti profesionaliausia klientų ir partnerių pripažinta skaitmeninio skolinimo platforma.

Atsakomybės:

  • Asistuoti pardavimų projektų vadovui;
  • Padėti ruošiant dokumentus rizikos komitetui;
  • Dalyvauti susitikimuose su esamais ir naujais klientais;
  • Tvarkyti ir atnaujinti klientų duomenis ir informaciją;
  • Bendrauti su esamais ir naujais klientais telefonu ir el. paštu.

Reikalavimai:

  • Puikūs bendravimo su klientais įgūdžiai (žodžiu ir raštu);
  • Aukštojo mokslo studijos (pageidautina Ekonomikos/Finansų/Vadybos/Administravimo srityse);
  • Gebėjimas ir noras operatyviai spręsti problemas;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Motyvacija siekti tikslų ir tapti pardavimų projektų vadovu.

Įmonė siūlo:

  • Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką aplinką, įdomų ir atsakingą darbą;
  • Galimybę dirbti su patyrusiais ir ambicingais rinkos profesionalais;
  • Karjeros galimybes grupės įmonių viduje;
  • Atlyginimas 600-1000 Eur (Netto).

Taip pat šiai pozicijai ieškome ir praktikantų, praktiką galima derinti su studijomis.

You must be logged in to to apply to this job.

Your application has been successfully submitted.

Please fix the errors below and resubmit.

Something went wrong. Please try again later or contact us.

Personal Information

Profile

View resume

Details

SME Finance

SME Finance – a team of experienced professionals in the finance sector working to help businesses grow. Within the first two years of the company’s o...