RINKODAROS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė), UAB SME Finance Leasing

SME Finance

Vilnius, Lithuania

Full time

May 21

Apie „SME Finance“ - patyrusių finansų sektoriaus profesionalų komanda, padedanti augti verslui. Per pirmuosius dvejus įmonės veiklos metus mes tapome pirmaujančia kompanija Baltijos šalyse, siūlančia platų paslaugų spektrą ir teikiančia finansavimą iki 5 mln. EUR. Mes nuolat kuriame novatoriškas finansavimo priemones verslui, turime ambicingų idėjų ir siekiame tapti profesionaliausia klientų ir partnerių pripažinta skaitmeninio skolinimo platforma.

Darbo pobūdis:

  • Inicijuoti ir įgyvendinti privačių vartotojų segmentui skirtus rinkodaros projektus bei kampanijas;
  • Bendradarbiauti su dizaineriais ir kt. agentūromis (pvz.: digital, PR);
  • Gebėti parinkti tinkamus reklamos kanalus, analizuoti rezultatus ir teikti pasiūlymus;
  • Būti atsakingu už priskirtų projektų valdymą;
  • Prisidėti prie bendrų rinkodaros skyriaus iniciatyvų.

Reikalavimai:

  • Patirtis (bent 2 metų) dirbant su rinkodaros projektais, orientuotais į P2P segmentą ir/arba agentūroje;
  • Puikus skaitmeninės rinkodaros išmanymas ir gebėjimas analizuoti kampanijų rodiklius;
  • Puikūs projektų planavimo, organizavimo ir valdymo įgūdžiai;
  • Aukštasis arba jam prilygstantis išsilavinimas (rinkodaros, komunikacijos srityje – privalumas);
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Kūrybiškas mąstymas, proaktyvumas, atkaklumas ir orientacija į rezultatą.

Įmonė siūlo:

  • Galimybę tapti sėkmingai tarptautiniu mastu veikiančios kompanijos dalimi;
  • Galimybę dirbti profesionalų komandoje, nuolatinį profesinį tobulėjimą ir savirealizaciją;
  • Profesinius iššūkius ir nuolatinį tobulėjimą;
  • Darnų, draugišką kolektyvą, atvirą naujoms idėjoms aplinką.

You must be logged in to to apply to this job.

Your application has been successfully submitted.

Please fix the errors below and resubmit.

Something went wrong. Please try again later or contact us.

Personal Information

Profile

View resume

Details

SME Finance

SME Finance – a team of experienced professionals in the finance sector working to help businesses grow. Within the first two years of the company’s o...