VYR. BUHALTERIS (-Ė)

SME Finance

Vilnius, Lithuania

Full time

May 21

Apie „SME Finance“ - patyrusių finansų sektoriaus profesionalų komanda, padedanti augti verslui. Per pirmuosius dvejus įmonės veiklos metus mes tapome pirmaujančia kompanija Baltijos šalyse, siūlančia platų paslaugų spektrą ir teikiančia finansavimą iki 5 mln. EUR. Mes nuolat kuriame novatoriškas finansavimo priemones verslui, turime ambicingų idėjų ir siekiame tapti profesionaliausia klientų ir partnerių pripažinta skaitmeninio skolinimo platforma.

Darbo pobūdis:

• Tobulinti, įgyvendinti bei kontroliuoti grupės įmonių finansinę apskaitą pagal Tarptautinius verslo apskaitos standartus (IFRS);

• Būti atsakingu už mokestinę įmonių grupės apskaitą;

• Ruošti periodines atskirų grupės įmonių bei konsoliduotas finansines ataskaitas ir teikti išvadas vadovybei bei atsakingoms institucijoms;

• Teikti pagalbą rengiant metinį biudžetą bei ruošti mėnesines biudžeto įvykdymo ataskaitas, teikti vadovybei paaiškinimus;

• Atstovauti įmonių grupę audito procese bei kitų kontroliuojančių įstaigų patikrinimuose;

• Dalyvauti apskaitos procesų automatizavimo diegime;

• Motyvuoti ir ugdyti buhalterinės apskaitos skyriaus darbuotojus, efektyviai organizuoti komandos darbą.

Tikimės, kad jūs:

• Turite bent 5 metų vyr. finansininko/vyr. buhalterio darbo patirties;

• Esate įgijęs (-usi) universitetinį ekonomikos, finansų valdymo ar atitinkantį išsilavinimą;

• Gerai išmanote tarptautinius apskaitos standartus bei mokestinius klausimus, nuolatos domitės savo profesinės srities naujovėmis;

• Turite patirties finansų įstaigos statusą turinčios įmonės apskaitos tvarkyme;

• Puikiai išmanote TFAS-9 nuostatas bei gebate jas pritaikyti finansų įstaigos veikloje;

• Gebate vadovauti, įkvėpti ir motyvuoti komandą, deleguoti užduotis ir užtikrinti savalaikį jų atlikimą;

• Nuolat domitės savo profesinės srities naujovėmis;

• Esate puikiai įvaldęs (-usi) MS Excel, turite darbo patirties su apskaitos sistemomis;

• Mokate lietuvių bei anglų kalbas (žodžiu ir raštu).

Mes siūlome:

• Galimybę tapti sėkmingai tarptautiniu mastu veikiančios kompanijos dalimi;

• Galimybę dirbti profesionalų komandoje, nuolatinį profesinį tobulėjimą ir savirealizaciją;

• Profesinius iššūkius ir nuolatinį tobulėjimą;

• Darnų, draugišką kolektyvą, atvirą naujoms idėjoms aplinką.

You must be logged in to to apply to this job.

Your application has been successfully submitted.

Please fix the errors below and resubmit.

Something went wrong. Please try again later or contact us.

Personal Information

Profile

View resume

Details

SME Finance

SME Finance – a team of experienced professionals in the finance sector working to help businesses grow. Within the first two years of the company’s o...