PRODUKTŲ VADOVAS (-Ė)/ PRODUCT OWNER

SME Finance

Vilnius, Lithuania

Full time

May 21

Apie „SME Finance“ - patyrusių finansų sektoriaus profesionalų komanda, padedanti augti verslui. Per pirmuosius dvejus įmonės veiklos metus mes tapome pirmaujančia kompanija Baltijos šalyse, siūlančia platų paslaugų spektrą ir teikiančia finansavimą iki 5 mln. EUR. Mes nuolat kuriame novatoriškas finansavimo priemones verslui, turime ambicingų idėjų ir siekiame tapti profesionaliausia klientų ir partnerių pripažinta skaitmeninio skolinimo platforma.

Darbo pobūdis:

• Dalyvavimas skaitmeninės verslo transformacijos projektuose;

• Vadovavimas sistemos/verslo analitikų komandai;

• Tiesioginė samdomų IT komandų/kompanijų priežiūra;

• Verslo procesų, skatinančių verslo augimą bei esamų ir naujų produktų kūrimą, vystymas;

• Verslo poreikių analizė ir specifikavimas;

• Sistemų testavimo organizavimas;

• Modelių ir prototipų kūrimas;

• Santykių su verslo partneriais užmezgimas ir palaikymas;

• Domėjimasis skaitmeninėmis technologijomis ir naujausiomis tendencijomis, inovacijomis.

Reikalavimai:

• Verslo vadybos/finansų/ekonomikos/kita bakalauro laipsnis;

• Darbo patirtis finansų sektoriuje;

• Virš 5 metų patirtis vadovavimo projektų darbinėms grupėms;

• Puikus finansų, verslo ir kredito rizikos principų išmanymas;

• Patirtis kuriant automatines kredito sprendimų ir skoringo sistemas;

• Gebėjimas planuoti ir vykdyti didelius projektus, valdyti kelis projektus vienu metu;

• Geros anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo:

• Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes;

• Draugišką aplinką, įdomų ir atsakingą darbą;

• Galimybę dirbti su patyrusiais ir ambicingais rinkos profesionalais;

• Karjeros galimybes grupės įmonių viduje;

• Galimybė dirbti ofise (ne nuotolinis darbas).

You must be logged in to to apply to this job.

Your application has been successfully submitted.

Please fix the errors below and resubmit.

Something went wrong. Please try again later or contact us.

Personal Information

Profile

View resume

Details

SME Finance

SME Finance – a team of experienced professionals in the finance sector working to help businesses grow. Within the first two years of the company’s o...